| Usage | Shopping Mall |
|---|---|
| Certificate | CE Certificate |
| Warranty | 1 Year |
| Size | 2100*1400*960 Mm |
| Touch Screen | 21.6 Inch |
| Dimension | W96cm*H190cm*D88cm/customized |
|---|---|
| Material | Metal |
| Color | Pink, Blue, Can Be Customized |
| Temperature | Adjustable, From 5C°/41F Upward |
| Fruit Dimension | 60- 90 MM Of Diameter |
| Type | Juice Vending Machine |
|---|---|
| Power | 1100W |
| Voltage | 220-240V, 50Hz |
| Standby Power | 680W |
| Monitor | 22-inch LCD Screen |
| Type | Vending Machines |
|---|---|
| Power | 1050W |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 840*900*1600mm |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Online Support |
| Size | 360*285*420MM |
|---|---|
| Voltage | 220V/50Hz |
| Capacity | 80-100kg/H |
| Type | Citrus Juicer |
| Procedure | Grinding Mode |
| Type | Vending Machines |
|---|---|
| Brand Name | Mr. Orange Juice |
| Powe | 500W |
| Warranty | 1 Year |
| Power Supply | 500W |
| Type | Vending Machines |
|---|---|
| Dimension | 1180*900*1800, W1180*D900*H1800 MM |
| Power | 800W |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Silver |
|---|---|
| Noise Level | Less Than 50dB |
| Power | 500W |
| Lighting System | LED Lighting |
| Size | Medium |
| Cooling Method | Air Cooling |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Noise Level | Less Than 50dB |
| Control System | Microcomputer Control |
| Color | Silver |
| Model NO. | JW-FC303 |
|---|---|
| Environmental Condition | Outdoor |
| Color | As Picture Or Customized |
| Warranty | 1 Year |
| Transport Package | Wooden Pallet |