| Place Of Origin | China |
|---|---|
| Dimension(L*W*H) | 51L*46W*78H Cm |
| After-sales Service Provided | Online Support |
| Core Components | Motor |
| Brand Name | Mr. Orange Juice |
| Place Of Origin | China |
|---|---|
| Power | 1500W |
| Warranty | 1 Year, One Year |
| Name | Orange Juicer Vending Machine |
| Usage | Subway Station |
| Processing | Juice Extractor, Squeezing |
|---|---|
| Processing Types | Orange, Lemon |
| Voltage | 220v/110v |
| Dimension(L*W*H) | 400Lx330Wx780H Mm |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Charge System | Bill+Coin+Card Reader |
|---|---|
| Power-off Protection | With Power-off Protection |
| Power | 800W |
| Warranty | 1 Year |
| Cooling System | R134A Refrigerant |
| Dimension(L*W*H) | 51L*46W*78H Cm |
|---|---|
| Juice Yield | 45-55% |
| N.W/G.W | 48KG /56KG |
| Peel Barrel Size | 10L*29D*26H Cm |
| Processing | Juice Extractor |
| Color | Customized |
|---|---|
| Touch Screen | 21.6 Inch LCD Screen |
| Dimension | 133x102x208 Cm |
| Material | Stainless Steel |
| Compressor | Embraco |
| Dimension | 990*850*1860, W990*D880*H1860 MM |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Usage | Squeezing Fruit |
| Color | Red |
| Condition | New |
|---|---|
| Applicable Industries | Hotels, Garment Shops, Building Material Shops, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Restaurant, Retail, Food Shop, Food & Beverage Shops, Advertising Company |
| Showroom Location | Brazil, Morocco, Colombia, Malaysia |
| Video Outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Applicable Industries | Hotels, Garment Shops, Building Material Shops, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Restaurant, Retail, Food Shop, Food & Beverage Shops, Advertising Company |
|---|---|
| Showroom Location | Brazil, Morocco, Colombia, Malaysia |
| Video Outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Core Components | PLC, Pressure Vessel |
| Type | Vending Machines, Elevator Lift Vending Machine |
|---|---|
| Power | 900W |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Hotel Subway Station Shopping Mall |
| Weight | 400kg |