| Type | Vending Machines |
|---|---|
| Dimension | W1200*D880*H1950 MM |
| Power | 400W |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Noise Level | Less Than 55dB |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Temperature Range | 0-10°C |
| Weight | 330kg |
| Color | Pink, Blue, Can Be Customized |
| Payment System | Coin And Bill Acceptor |
|---|---|
| Outdoor/Indoor | Indoor Without Canopy/Outdoor With Canopy |
| Function | SDK |
| Color | Pink, Blue, Can Be Customized |
| Display | Yes |
| Power | Stand-by: 250W, Peak: 800W |
|---|---|
| Outdoor/Indoor | Indoor Without Canopy/Outdoor With Canopy |
| Lighting System | LED |
| Color | Pink, Blue, Can Be Customized |
| Display | Yes |
| Model NO. | TX-VO001 |
|---|---|
| Extended Networking | Support Extended Networking |
| Failure Self Detection | With Failure Self Detection |
| Transport Package | Vacuum Packed In Wooden Cases |
| Condition | New |
| Processing | Juice Extractor |
|---|---|
| Showroom Location | China |
| Marketing Type | Hot Product |
| Warranty Of Core Components | 1 Year |
| Type | Orange Lemon Juicer |
| Applicable Industries | Hotels, Food & Beverage Factory, Farms, Restaurant, Ho |
|---|---|
| Type | Orange Juice Machie, Orange Juice Extractor |
| Material | Stainless Steel |
| Advantage | Easy Operation Low Cost |
| Function | High Efficiency Juicer Squeezer |
| Condition | New |
|---|---|
| Brand Name | Mr. Orange Juice |
| Voltage | 220v/110v |
| Certification | ISO,CE |
| Model Number | Orange Juicer |
| Condition | New |
|---|---|
| Applicable Industries | Hotels, Garment Shops, Building Material Shops, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Restaurant, Retail, Food Shop, Food & Beverage Shops, Advertising Company |
| Showroom Location | Brazil, Morocco, Colombia, Malaysia |
| Video Outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Brand Name | Mr. Orange Juice |
|---|---|
| Model NO. | SY-T80 |
| G.W | 50kg |
| Warranty | 1 Year |
| Place Of Origin | Guangdong, China |