| Voltage | 220V 50Hz/110V 60Hz |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Machinery Test Report | Provided |
| Core Components | Bearing, Motor, Gear, Gearbox |
| Power | 370 |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Model Number | VLOEM01 |
| Payment System | Coin Bill Credit Card |
| Usage | Subway Station |
| Certificate | CE Certificate |
| Machinery Test Report | Provided |
|---|---|
| Core Components | Motor |
| Type | Orange Juicer |
| Output | 20 Oranges/min |
| Showroom Location | Germany |
| Power | 1500w |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customized |
| Touch Screen | 21.6 Inch LCD Screen |
| Dimension | 133x102x208 Cm |
| Power | 510W |
|---|---|
| Color | White Black (OEM) |
| Temperature | 4-25℃(adjustable) |
| Nominal Voltage | AC100-240V, 50-60HZ |
| Payment System | Coin Bill Credit Card |
| Brand Name | Mr. Orange Juice |
|---|---|
| Place Of Origin | China |
| Product Name | Orange Juice Vending Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Vending Machines |
|---|---|
| Power | 270, 270WP |
| Warranty | 1 Year |
| Product Name | Orange Juice Vending Machine |
| Cooling Temperature | 4℃~25℃ |
| Power | 1600W |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 57x66x87 CM |
| Available Coin | Coin And Note/bill Acceptor |
| Voltage | 220V/ 50-60Hz |
| Dimension | L938*W1342*H2160mm |
|---|---|
| Power | 500W |
| Warranty | 1 Year |
| Screen | 23 Inch Touch Screen |
| Weight | 180kg |
| Power | 60w~480w |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Model | ZG-CEL-11L(V32) |
| Sreen | 32''Touch Screen |
| Dimension | 1940*1624*850(mm) |