| Function | SDK |
|---|---|
| Size | Medium |
| Outdoor/Indoor | Indoor Without Canopy/Outdoor With Canopy |
| Temperature Range | 0-10°C |
| Noise Level | Less Than 55dB |
| Place Of Origin | China |
|---|---|
| Model Number | Z08-1 (Orange) , Z08-2 (Grey) |
| Dimension(L*W*H) | 51L*46W*78H Cm |
| Voltage | 110V 60HZ , 220V 50HZ, 110V 60HZ 220V 50HZ |
| Core Components | Motor |
| Payment System | Coin And Bill Acceptor |
|---|---|
| Color | Pink, Blue, Can Be Customized |
| Display | Yes |
| Noise Level | Less Than 55dB |
| Lighting System | LED |
| Payment System | Coin And Bill Acceptor |
|---|---|
| Display | Yes |
| Material | Metal |
| Cooking Time | 90s |
| Color | Pink, Blue, Can Be Customized |
| Function | SDK |
|---|---|
| Lighting System | LED |
| Display | Yes |
| Payment System | Coin And Bill Acceptor |
| Weight | 330kg |
| Payment System | Coin And Bill Acceptor |
|---|---|
| Power | Stand-by: 250W, Peak: 800W |
| Cooking Time | 90s |
| Lighting System | LED |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Pink, Blue, Can Be Customized |
|---|---|
| Outdoor/Indoor | Indoor Without Canopy/Outdoor With Canopy |
| Warranty | 1 Year |
| Size | Medium |
| Power | Stand-by: 250W, Peak: 800W |
| Material | Metal |
|---|---|
| Temperature Range | 0-10°C |
| Function | SDK |
| Lighting System | LED |
| Payment System | Coin And Bill Acceptor |
| Place Of Origin | China |
|---|---|
| Model Number | Z08-1 (Orange) |
| Dimension(L*W*H) | 51L*46W*78H Cm |
| After-sales Service Provided | Online Support |
| Warranty | 1 Year |
| Outdoor/Indoor | Indoor Without Canopy/Outdoor With Canopy |
|---|---|
| Weight | 330kg |
| Warranty | 1 Year |
| Function | SDK |
| Payment System | Coin And Bill Acceptor |