| Temperature Range | 0-10°C |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Outdoor/Indoor | Indoor Without Canopy/Outdoor With Canopy |
| Payment System | Coin And Bill Acceptor |
| Noise Level | Less Than 55dB |
| Type | Vending Machines |
|---|---|
| Dimension | W1200*D880*H1950 MM |
| Power | 400W |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Field Installation, Commissioning And Training, Field Maintenance And Repair Service, Online Support |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Vending Machines |
|---|---|
| Brand Name | Mr. Orange Juice |
| Power | Stand-by: 250W, Peak: 800W |
| Product Name | Fresh Food Vending Machines |
| Cooking Time | 90 Seconds |
| Type | Vending Machines |
|---|---|
| Dimension | W96cm*H190cm*D88cm/customized |
| Food That Put In Machine | Fresh Food Includ Fruits, Vegetables, Juice, Etc |
| Application | Street Supermarket Shopping Mall Hotel Subway Station |
| Outdoor/Indoor | Indoor Without Canopy/Outdoor With Canopy |
| Type | Vending Machines |
|---|---|
| Power | 1050W |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Fruit And Salad Vending Machines |
| Dimension | 840*900*1600mm |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Type | Vending Machines |
| Color | Pink, Blue, Can Be Customized |
| Weight | 330 Kg |
| Temperature | Adjustable, From 5C°/41F Upward |
| Function | SDK |
|---|---|
| Noise Level | Less Than 55dB |
| Power | Stand-by: 250W, Peak: 800W |
| Temperature Range | 0-10°C |
| Warranty | 1 Year |
| Lighting System | LED |
|---|---|
| Outdoor/Indoor | Indoor Without Canopy/Outdoor With Canopy |
| Cooking Time | 90s |
| Temperature Range | 0-10°C |
| Display | Yes |
| Display | Yes |
|---|---|
| Noise Level | Less Than 55dB |
| Payment System | Coin And Bill Acceptor |
| Material | Metal |
| Color | Pink, Blue, Can Be Customized |
| Power | Stand-by: 250W, Peak: 800W |
|---|---|
| Size | Medium |
| Material | Metal |
| Noise Level | Less Than 55dB |
| Color | Pink, Blue, Can Be Customized |