| Color | Custom Color |
|---|---|
| Keyword | Big Capacity |
| Weight | 300kg |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 300 Cups |
| Power | 1800W |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Material | Metal |
| Dimension | 670*550*1770 |
| Advantage | Smart System |
| Type | Vending Machines |
|---|---|
| Dimension | 1180mm*900mm*1800mm |
| Power | Max Output 800W Rated 300W |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Weight | About 320KG |
|---|---|
| Voltage | AC220V/50Hz, Protection Against Electric Shock |
| Dimension | 1935*1252*876mm |
| Display | 21.5", LG/AU/Innolux, Capacitive Multi-touch |
| Brightness | 350 Cd/m2 |
| Type | Vending Machines |
|---|---|
| Power | Stand-by: 250W, Peak: 800W |
| Warranty | 1 Year |
| Product Name | Fresh Food Vending Machines |
| Color | Pink, Blue, Can Be Customized |
| Dimension | 990*850*1860 |
|---|---|
| Sugarcane | 30-35 KG |
| Voltage | 240V-110V, 50-60Hz |
| Warranty | 1 Year |
| Usage | Squeezing Fruit |
| Dimension | 1180mm*900mm*1800mm, W1180*D900*H1800 MM |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Video Technical Support |
| Usage | Squeezing Fruit |
| Sugarcane | 100-120 |
| Weight | 300KG |
| Condition | New |
|---|---|
| Applicable Industries | Hotels, Garment Shops, Building Material Shops, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Restaurant, Retail, Food Shop, Food & Beverage Shops, Advertising Company |
| Showroom Location | Brazil, Morocco, Colombia, Malaysia |
| Video Outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Condition | New |
|---|---|
| Applicable Industries | Hotels, Garment Shops, Building Material Shops, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Restaurant, Retail, Food Shop, Food & Beverage Shops, Advertising Company |
| Video Outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Warranty Of Core Components | 1 Year |
| Model Number | IPLAY-L0076 |
|---|---|
| Type | Vending Machines |
| Brand Name | Mr. Orange Juice |
| Power | 500W |
| Warranty | 1 Year |