| Type | Protein Shake |
|---|---|
| Environmental Condition | Semi-outdoor |
| Payment | Coin Note Card Etc |
| Charge System | Credit Card |
| Function | Heating, Cooling |
| Power | 800w |
|---|---|
| Color | Customize |
| Capacity | 30kg |
| Dimension | 700(L)*790(W)*2050(H) |
| Payment System | Bill&QR Code&VIP Card |
| Type | Food And Drinks |
|---|---|
| Environmental Condition | Indoor |
| Payment | Coins |
| Samples | US$ 500/Piece 1 Piece(Min.Order) |
| Customization | Available |
| Type | Food And Drinks |
|---|---|
| Environmental Condition | Indoor |
| Payment | Coins |
| Place Of Origin | China |
| Material | Steel |
| Weight | 300kg |
|---|---|
| Power | 570w |
| Dimension | 1480x825x1800mm |
| Capacity | 300 Cups |
| Warranty | 1 Year |
| Failure Self Detection | Without Failure Self Detection |
|---|---|
| Trademark | YL |
| Production Capacity | 50000 Sets/ Year |
| Touch Screen | LED Screen |
| Type | Food And Drinks |
| Type | Vending Machines |
|---|---|
| Brand Name | Mr. Orange Juice |
| Power | 1500w |
| Dimension | 133x102x208 Cm |
| Capacity | 67 Cups |
| Power | 400W 110-220V 50/60HZ |
|---|---|
| Dimension | 1920*1180*855mm |
| Advantage | Easy Operation High Efficiency |
| Weight | 360kg |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Vending Machines |
|---|---|
| Brand Name | Mr. Orange Juice |
| Power | 1000W |
| Warranty | 1 Year |
| Payment Method | Customizable |
| Dimension | 670*550*1770 |
|---|---|
| Voltage | 110V~220V |
| Keyword | Big Capacity |
| Power | 1800W |
| Color | Black |