| Type | Vending Machines |
|---|---|
| Brand Name | Mr. Orange Juice |
| Power | 40-800W |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Free Spare Parts, Online Support |
| Warranty | 1 Year |
| Specification | W1200*D880*H1950 MM |
|---|---|
| Trademark | Customized |
| Coin Hopper | Coin Collector |
| Failure Self Detection | With Failure Self Detection |
| Extended Networking | Support Extended Networking |
| Type | Vending Machines |
|---|---|
| Power | 50W |
| Warranty | Other |
| Capacity | 60 Kinds |
| Screen | 21.5 HD LCD Touch Screen |
| Power | 800W |
|---|---|
| Weight | 450KG, 400KG |
| Machinery Test Report | Provided |
| Core Components | PLC, Pressure Vessel |
| Dimension(L*W*H) | 1200*880*1900mm |
| Power | 1100W |
|---|---|
| Voltage | 220-240V, 50Hz |
| Juicing Method | Extrusion |
| Cooling Method | Air-cooled Frost-free |
| Dimension | 1244*890*1950mm |
| Material | Food Grade Material |
|---|---|
| Voltage | 220v, 240V-110V, 50-60Hz |
| Dimension(L*W*H) | 1200*880*1900 |
| Machinery Test Report | Provided |
| Homemade | 70-80 Cups |
| Power | 800W |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Juice | 50-60 Cups |
| Weight | 300KG |
| Voltage | 220V-110V, 50-60Hz |
| Type | Food And Drinks |
|---|---|
| Environmental Condition | Indoor |
| Payment | Mobile Qr Code |
| Charge System | Coin And Note |
| Function | Cooling |
| Processing Types | Trading Company |
|---|---|
| Voltage | 220V, 240V-110V, 50-60Hz |
| Dimension(L*W*H) | 1200*880*1900mm |
| Machinery Test Report | Provided |
| After Warranty Service | Video Technical Support |
| Condition | New |
|---|---|
| Specification | 1920(H)*1320(W)*855mm(D) |
| Production Capacity | 1000PCS/Month |
| Transport Package | Polywooden |
| Dispense | Spiral Coil |