| Size | 840*900*1600mm |
|---|---|
| Type | Vending Machines |
| Place Of Origin | China |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 45sec/cup |
| Type | Vending Machines |
|---|---|
| Power | 150, 150W |
| Warranty | 1 Year |
| Voltage | 110V/220V |
| Size | 125*83*230cm |
| Power | 1000W |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Orange Size | 40-80mm |
| Dimension | 1240*940*1950mm |
| Usage | Commercial Usage |
| Power | 300W/2000W |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Material | Stainless Steel,plastic |
| Output | 20 Oranges/min |
| Dimension | 1400*960*2100 |
| Power | 600W When Cooling, 150W When Not Cooling |
|---|---|
| Weight | About 320KG |
| Dimension | 1935*1252*876mm |
| Network Requirements | Support Connecting WIFI, 4G |
| Warranty | 1 Year |
| Applicable Industries | Hotels, Garment Shops, Building Material Shops, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Restaurant, Retail, Food Shop, Food & Beverage Shops, Advertising Company, Shopping Mall, Subway Station,hospital |
|---|---|
| Showroom Location | Brazil, Morocco, Colombia, Malaysia |
| Video Outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Warranty Of Core Components | 1 Year |
| Type | Vending Machines |
|---|---|
| Brand Name | Mr. Orange Juice |
| Warranty | 1 Year |
| Output | 20 Oranges/min |
| Place Of Origin | China |
| Display | LCD Display |
|---|---|
| Payment System | Coin/Bill/Credit Card |
| Material | Stainless Steel |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Cooling Method | Air Cooling |
| Size | Medium |
|---|---|
| Outdoor/Indoor | Indoor Without Canopy/Outdoor With Canopy |
| Material | Metal |
| Display | Yes |
| Payment System | Coin And Bill Acceptor |
| Condition | New |
|---|---|
| Applicable Industries | Hotels, Garment Shops, Building Material Shops, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Restaurant, Retail, Food Shop, Food & Beverage Shops, Advertising Company |
| Showroom Location | Brazil, Morocco, Colombia, Malaysia |
| Video Outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |